Kościół Zielonoświątkowy Zbór "Dobra Nowina" w Białymstoku

Konferencja Ekonomia Królestwa

Zapraszamy na kolejną konferencję Ekonomia Królestwa Bożego dla twojego życia!

Tym razem chcemy przyjrzeć się naszym zasobom. Wobec otaczających nas zewsząd ludzi, ciągle na nowo rozbrzmiewają słowa skierowane przez Jezusa do Jego uczniów: Wy dajcie im jeść… (Mt 14:16). To wyzwanie spotyka się bardzo często z naszą odpowiedzią …nie mamy nic oprócz… (Mt 14:17). To niewystarczająca wymówka. Jezus, wobec pozornie ograniczonych zasobów uczniów, odpowiada: Przynieście mi je tutaj (Mt 14:18). Zaproszeni przez nas goście w czasie swoich wystąpień poruszą zagadnienie związane z przełamywaniem naszych ograniczeń, wynikających z niewystarczających zasobów.

Podczas konferencji wystąpią:

Marek Ciak – pastor Kościoła Zielonoświątkowego „Betel” w Gołdapi. Współzałożyciel wielu zborów, powołany przez Boga do głoszenia Ewangelii o Jezusie Chrystusie, z przekonaniem i radością opowiadający o Bogu, którego działania osobiście doświadcza w swoim życiu. Wierzy, że Bóg także dzisiaj zbawia, chrzci Duchem Świętym i uzdrawia. Jego pragnieniem jest modlitwa z wszystkimi potrzebującymi.

Jakub Kamiński – były zawodowy piłkarz, który po głębokim spotkaniu z Bogiem porzucił sport i od końca roku 2015 jest ewangelistą podróżującym po świecie, głoszącym przesłanie o żywym Bogu. Wraz ze swoją żoną Sarą, mają pragnienie oglądania przebudzenia wśród narodów, a w szczególności w Polsce, gdzie mieszkają obecnie.

Mamy o wiele więcej do zaoferowania, niż nam się wydaje! Dobry Bóg wyposażył nas w kompetencje, które we współpracy z Nim są nieograniczone!

Harmonogram konferencji:

11:00-13:00 wykład I

13:00-13:30 przerwa na kawę

13:30-15:30 wykład II

15:30 -18:00 Przerwa obiadowa

18:00 Spotkanie wieczorne połączone z modlitwą o potrzeby

Zapraszamy!